12.11.2013

TOP 6 PŁASZCZY JESIENNO-ZIMOWYCHOstatni post (tutaj) był o tym jak dobrać płaszcz do swojej sylwetki, więc zdecydowałam, że dobrze będzie przedstawić listę najgorętszych fasonów na obecny sezon. Wszystkie przedstawione przeze mnie tutaj płaszcze wyszukałam w sieciówka lub na stronach,więc jeśli któryś Wam się spodoba raczej bez problemu jeszcze go dostaniecie.


Na pierwszy ogień idzie "Parka" na którą osobiście poluję już od jakiegoś czasu, ale jak to z reguły w moim przypadku bywa jak już coś mi się podobało to nie było mojego rozmiaru albo wyglądałam tragicznie, bądź cena była za wysoka. Oczywiście nie poddaję się i będę dalej szukać. A wracając do Parki; najczęściej jest koloru ciemniej zieleni, khaki lub granatowa. Może być z futrem przy kapturze (za czym szaleję) lub bez. Dobre jest w niej to, że jest uniwersalna i można ją nosić praktycznie do wszystkiego. Często można zobaczyć zdjęcia gwiazd właśnie w tego rodzaju kurtce.
Kolejnym  hitem są płaszcze, których fason bazuje na ramonesce, a gdy owy płaszcz zawiera w sobie elementy skórzane to już w ogóle jest odlot.


 Płaszcz o kroju klasycznego trencza to podstawa każdej garderoby. Pasuje do wszystkiego i nadaje się na każdą okazję. Po prostu must have każdego sezonu! Najpopularnijesze są płaszcze w stylu Burberry. Najczęściej można kobiety zobaczyć w trencz w kolorze beżowym lub czarnym, ale ja osobiście zachęcam do postawienia na trencz o wyrazistym kolorze (np,kolbat, fuksja i mocna czerwień, które są hitem sezonu) , by ożywić z reguły stonowane jesienno-zimowe stylizacje.Płaszcze oversize w stylu męskim zaproponowali na ten sezon Alexander Wang, Stella McCartney i Jil Sander. Ilość guzików obojętna. Najważniejsze, żeby miały niedopasowany krój, prosty fason.Futro, futro i jeszcze raz futro! (oczywiście nie prawdziwe). Ten trend zawsze jest na czasie. Można je nosić do codziennych strojów, ale również do eleganckich sukien wieczorowych i wyglądać zabójczo. Niestety ciężko jest wybrać futrzany płaszcz.Nie mogę nie wspomnieć o płaszczach w stylu militarnym. Charakteryzuje je to, że mają prostu fason, dwa rzędy guzików, czasem ozdobione są pagonami.
 


Pozdrawiam
Łączy je to, że mają prosty fason, dwa rzędy guzików, czasem ozdobione są pagonami. I występują niekoniecznie w przepisowym zielonym kolorze.
Łączy je to, że mają prosty fason, dwa rzędy guzików, czasem ozdobione są pagonami. I występują niekoniecznie w przepisowym zielonym kolorze.

Brak komentarzy: