21.12.2014

HELLO WINTER! I WAS LOOKING FOR YOU....Witajcie! Jak przygotowania do świąt? Mnie udaje się jak na razie przygotowywać według planu, więc nie popadam w świąteczne szaleństwa i unikam zatłoczonych sklepów. Dzisiaj zaczyna się astronomiczna zima, dzień najkrótszy w roku, dlatego wstałam bardzo wcześnie, by poszukać jakiś jej oznak, lecz niestety ciężko było. Za co uwielbiam zimę?...za ciepłe skarpety w renifery, wieczory przy gorącej czekoladzie i dobrej książce, za możliwość noszenia rozmaitych czapek i szalików, za to, że gdy spadnie śnieg świat wydaję się piękniejszy.

Hello! How is Christmas preparation going? I am doing great so far, everything goes according to the plan and I am not falling into festive madness and avoiding crowded stores.
Today the astronomical winter begins, is the shortest day of the year, so I got up early to go for walk and to look some of its signs, but unfotunately it was hard. Why do I love winter for?... for the warm reindeer socks, evenings with hot chocolate and a good book, for the opportunity to wear a variety of hats and scarves every day and for the fact that when it snows the world seems to be more beautiful.
Brak komentarzy: