10.11.2014

COME SHOPPING WITH ME #3


Witam! Dzisiaj kolejna dawka zakupowych inspiracji w trochę innym wydaniu niż zwykle. W weekend w centrum handlowym odbył się mini pokaz aktualnej kolekcji sklepów, który był prowadzony przez niesamowitą Suzanne Jackson, znaną z bloga Sosueme.ie, która to również wybierała prezentowane zestawy.  Postanowiłam dlatego też wykorzystać tą okazję i pokazać Wam zdjęcia właśnie z tego pokazu i mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie oraz, że taka forma przypadnie Wam do gustu.

Hello everyone! Today I will "take you shopping" again.On Saturday I was watching a mini fashion show held in our local Towncentre and hosted by  incredible fashion blogger Suzanne Jackson. She presented a faboulous picks and gave a few fashion and beauty tips. I decided to use it as a form of today's post and I hope that you find something that you'd like. EnjoyKażda z nas powinna mieć w szafie kombinezon, gdyż jest bardzo praktyczny i może nie raz nas uratować z opresji.Ten prezentowany tutaj ma piękny kolor i krój, który idealnie zarysuję linię talii. 

Every woman should have a jumpsuit in her wardrobe. It is very practical and can be wear for many occasion, no matter if there formal on not. This one showed today has a lovely color and shape and it beautifully accent the waist.

 Coast  link


Jak już jesteśmy przy kombinezonach oto kolejny. Ja osobiście zakochałam się w nim jak go tylko zobaczyłam w sklepie, tylko niestety nie leży na mnie tak jak bym chciała. Jest jednak idealny na różne okazję, np. nadchodzące święta, sylwestra.

If we are talking about jumpsuits I have to mention that one. That was the love of first sign, unfortunalety it don't fit me as I wanted too. Anyway go and try it on. It is perfect for upcoming holidays like Christmas parties, New Year's Eve, etc.  

River Island 
Kombinezon/Jumpsuit link
Szal/Fur tippet  link 
Buty/ Shoes  link
Kopertówka/Clutch  link

W tym sezonie wszędzie promowane są spódnice za kolano. Co prawda nie każdemu to pasuje i należy być ostrożnym z dobraniem odpowiedniego kroju do swojej sylwetki. Ta tutaj spódnica swoim krojem powinna korzystnie wyglądać na większości kobiet. Jej kolor jest również idealny na wkomponowanie się w trendy.

In this season is all about a midi skirt. The true is that is might be not for everyone, but if we be carful with selecting the right style for our body shape it will the best piece . This one here should fits on most women and the color is must have for these season.

H&M
Spódnica/ Skort link
Bluzka/Turtleneck link
Naszyjnik/ Necklace link


Ten strój możecie znaleźć w Promod, który jest jedym z moich ulubionych sklepów. W każdej szafie powinna znaleźć się jedna, dwie lub więcej "małych czarnych", gdyż przecież nie raz wybawiła nas opresji prawda?

This look is from Promod. You can never go wrong with a little black dress and it's no matter how many you have already in your wardrobe, because black dress probably has saved our lives not once, hasn't it?

Promod
Sukienka/dress link
Płaszcz/ coat link
Kapelusz/ hat link
Naszyjnik/necklace link


Ten płaszcz będzie idealny dla odważnych, lubiących bawić się modą kobiet. Mi podoba się w załamaniu z taką stonowaną koszulą i jeansami, a dobrane do tego ciężkie buty wpasują się w panujące trendy, choć co prawda nie w mój styl.

This coat is pefect for confident women, who likes to play with fashion. I like it with basic color of shirt and jeans and the "heavy shoes" are very hot this time, but not for my style. What do you think?

Top Shop
Płaszcz/coat link
Buty/shoes link
Jeans link

Brak komentarzy: