11.10.2014

COME SHOPPING WITH ME #1


Witajcie! Ostatnio staram się bardziej zaangażować w prowadzenie bloga, wprowadzam w życie nowy system który myślę, że pozwoli mi na systematyczne dodawanie postów. Do głowy także wpadły mi dwa pomysły, które mam nadzieję, że Wam się spodobają. Jestem bardzo podekscytowana i pełna optymizmu. 
Jeden z projektów zacznę od dzisiaj i będzie nosił nazwę: COME SHOPPING WITH ME, czyli po polsku "chodź ze mną zakupy". Czy macie też tak, że jak nic nie potrzebujecie i nie macie funduszy na zakupy to w sklepach jest tyle cudownych rzeczy, że aż żal d...ę ściska, a w momencie gdy już idziecie z pełnym ;) portfelem nie ma absolutnie nic godnego uwagi! Ja tak mam!!! A Wy? Dajcie mi znać w komentarzach.
 Z doświadczenia wiem, że nie raz bywają dni gdy chcemy kupić sobie coś  ładnego, lub idziemy w poszukiwaniu konkretnego celu i błąkając się godzinami po sklepach nic nie możemy znaleźć. Ja lubię robić zakupy z przyjaciółmi     (tylko tymi którzy szczerze doradzą) gdyż czasami potrafią zainspirować i pomóc wynaleźć jakieś cudeńko, które nam może wydawać się okropne, a po przymierzeniu jesteśmy wniebowzięci. Ja chciałabym być taką Waszą przyjaciółką, ale zabiorę Was na zakupy wirtualnie pokazując rzeczy, które mi wpadły w oko i być może Wam również się spodobają. Posty będę dodawać co dwa tygodnie w soboty rano.Hello everyone! Recently I have tried to be more involved in my blog. I came up with a system which I think will work and let me add posts systematically. I've also got some ideas and I hope you will like them.I am very excited and optimistic about this and first project I'd like to introduce today is called : COME SHOPPING WITH ME. Do you sometimes have that feeling when you don't have much money for shopping and you see so many wonderful things in stores, but when you finally got the money there is absolutely nothing worth you attention? I do!!! It is so annoying! And what about you? Let me know in the comments.

I know from my experience that there are days when you want to buy something nice or looking for a specific thing and you spend hours wandering around the shops and can't find anything. I like shopping with my friends (the true one) because sometimes they may inspire and find something that we may think is terrible, but once we try it on it's wonderful and we look fabulous. I would like to be your friend and take you on a virtual shopping. I will show you things that I like and maybe you also will like them. This post is going to be every two weeks on Saturday morning.
Enjoy!
Najpierw "skradniemy" stylizację Rity Ory/ First we "steal the look"of Rita Ora
 

1. Kurtka/ jacket - €59.95 Zara   2. Spodnie/ trousers - €49.95 Zara    3. Top - €7.99 H&M
4. Naszynik/necklace - €13 River Island   5. Buty/ shoes - €18 Penneys   6. Torba/ bag - €13 Penneys


1. Płaszcz/ coat - €35 River Island   2. Koszula/shirt- €14.99 H&M   3. Bluza/sweatshirt - €19.99 H&M
4. Jeans - €29.95 Zara   5. Torba/ bag - €29.95 Zara   6. Trampki/ Sneakers- €14.99 H&M
 7. Pierścionek/ring - €4 River Island 


 1. Sukienka/dress- €39.95 Zara   2.Kamizelka/vest - €39.99 Bershka   3.Buty/boots - €49.99 H&M
4.Kapelusz/hat - €25.95 Stradivarius  5.Torebka/bag - €19.95 Stradivarius
 6. Pierścionki/rings - €9.99 H&M

Proszę dajcie mi znać co myślicie o projekcie, czy podoba się Wam taka forma? Czy macie jakieś sugestię? Dziękuję

Please let me know what do you think about this post? Do you have any suggestions? Thank you

1 komentarz:

Bańka pisze...

Super pomysł ! Mam nadzieję, że dopadne tą koszulę w H&M bo już od dawna mi się marzy !